Dovoz léků

Zavolejte nám, vyzvedneme Vaše recepty u lékaře a léky Vám dovezeme domů. Zavolejte nám, co si přejete u nás nakoupit a nákup Vám dovezeme až domů. kontaktní informace dovoz léků

Akční nabídka

Prostamol Uno Por.cps.mol.90x320mg
Prostamol Uno Por.cps.mol.90x320mg

599,- Kč
Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.100x400mg
Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.100x400mg

Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták. (33)

104,- Kč
Corega Original extra silný 40g
Corega Original extra silný 40g

Zabezpečí upevnění Vaší zubní náhrady ve všech směrech: vpředu, vzadu, v horní i dolní části a po celé délce dásní, takže můžete být bez starostí po celý den. Pomáhá upevnit zubní náhradu až na 12 hodin. (34)

80,- Kč
Clavin PLATINUM tob.20
Clavin PLATINUM tob.20

Clavin® PLATINUM je bezpečný a účinný přípravek s unikátním, chráněným složením, který má díky obsaženému tribulusu a crocusu příznivý účinek na prokrvení penisu a erekci. (34)

945,- Kč
Priessnitz Mazání z řady Žíly a cévy De Luxe 125ml
Priessnitz Mazání z řady Žíly a cévy De Luxe 125ml

Priessnitz® Mazání na žíly a cévy De Luxe obsahuje přírodní látky escin a flavonoidy, jež jsou prověřené přírodní látky s šetrnými, příznivými účinky při péči o komfort dolních končetin. (34)

170,- Kč
Priessnitz Kloubní výž.Forte Glukos.+Kolag. 180+90
Priessnitz Kloubní výž.Forte Glukos.+Kolag. 180+90

Priessnitz Kloubní výživa FORTE+ je doplněk stravy obsahující glukosamin, boswellii, vitamin C, K a D. Složení je nyní navíc obohaceno o kolagenový komplex DuoActivTM obsahující dva typy kolagenů. (35)

648,- Kč
Priessnitz Kloubní výž.Forte Glukos.+Kolag. 180+90
Priessnitz Kloubní výž.Forte Glukos.+Kolag. 180+90

Priessnitz Kloubní výživa FORTE+ je doplněk stravy obsahující glukosamin, boswellii, vitamin C, K a D. Složení je nyní navíc obohaceno o kolagenový komplex DuoActivTM obsahující dva typy kolagenů. (35)

648,- Kč
Flavamed Forte 30mg/5ml por.sol.1x100ml
Flavamed Forte 30mg/5ml por.sol.1x100ml

Přípravek Flavamed je lék uvolňující hlen při onemocněních dýchacích cest. Užívá při onemocněních plic a průdušek, při kterých se tvoří vazký hlen. Přípravek Flavamed tablety rozpouští vazký hlen, který pak může být snadněji vykašlán. Čtěte pozorně příbalový leták. (35)

62,- Kč