Ocuvite Lutein tbl.150 dárkové balení

Kód: PHO3871689
432 Kč
Skladem (> 5 ks)
Ocuvite Lutein Premium 60 tablet
Ocuvite Lutein Forte 30 a 60 tablet

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkové balení obsahuje Ocuvite Lutein Premium (60 tablet) a Ocuvite Lutein Forte (30 a 60 tablet).

Ocuvite Lutein Premium je doplněk stravy s obsahem 12 mg unikátní formy luteinu s pozvolným uvolňováním v jedné tabletě. Dále obsahuje vitamin C, vitamin E, zinek, selen a zeaxanthin. Zinek přispívá k normálnímu metabolismu vitaminu A a k normálnímu stavu zraku. Selen a vitamin E a vitamin C přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Ocuvite Lutein Forte je doplněk stravy, který obsahuje lutein, zeaxanthin, vitamin C, vitamin E, zinek a selen. Karotenoidy lutein a zeaxanthin se ve vysoké míře nacházejí v centrální oblasti sítnice, která je zodpovědná za ostré vidění. Vitaminy C a E spolu se stopovými prvky zinkem a selenem přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zinek pomáhá také k udržení dobrého zraku.

Složení
Ocuvite Lutein Premium v jedné tabletě obsahuje Vitamin C 60 mg (75 % RHP*), Lutein 12 mg, Vitamin E 8,8 mg alfa-tokoferol (73 % RHP*), Zinek 5 mg (50 % RHP*), Zeaxanthin 1 mg, Selen 20 mcg (36 % RHP*).
Složení: hydroxypropylcelulóza, polyvinylpolypyrrolidon, maltodextrin a modifikovaný škrob jako plnidla, želatinu, cukr, palmový olej, leštící látky: hydroxypropylmetylcelulózu, mastné kyseliny, barviva: oxid titaničitý, riboflavin, oxidy a hydroxidy železa a protispékavé látky: oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy na oči
Hmotnost: 0.15 kg
EAN: 3830070471236

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: