Pochoutka Nutraceuticals Snack Sanicat Osteo 30ks

Kód: BIO33526
1 hodnocení
281 Kč –6 %
Pochoutka Nutraceuticals Snack Sanicat Osteo 30ks
281 Kč –6 % 265 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nutraceutical SANICAT SNACKS PLUS OSTEO HEALTH
je speciální prostředek pro zlepšení zdraví kostí a kloubů u dospělých koček. Indikace: Doplňková potravina, která může být přidána k běžné dietě a tím výrazně přispěje
ke zdraví kostí a kloubů u dospělých koček. Je zejména doporučena pro starší kočky, těžší kočky nebo kočky s genetickou predispozicí, trpící na
problémy s klouby. Dále může být podávána jako odměna za pozitivní chování a tím pomůže vytvořit a posílit citové pouto mezi člověkem a zvířetem.

SANICAT SNACKS PLUS OSTEO HEALTH: osteoartróza – jedná se o degeneraci kloubní chrupavky, což vede k zánětům, bolestivosti a zhoršené funkci kloubů.Onemocnění kloubů u koček jsou často podceňována, ve srovnání se psy. Obezita a věk jsou hlavními rizikovými faktory pro tyto problémy. Pro zlepšení zdraví kloubů vašeho domácího mazlíčka, je nutná kontrola jeho hmotnosti, podporování střídmé fyzické aktivity a zdravá strava, která
obsahuje živiny prospěšné zdraví kloubů. Konkrétní složení výrobku pomáhá zlepšit pevnost kostí a zdraví kloubů u dospělých koček.
Složení:
-Omega 3 (DHA): usnadňuje léčbu zánětů a pomáhá snižovat bolesti kloubů, způsobené zánětem kloubu.
-Glukosamin: stimuluje regeneraci chrupavky, zvyšuje syntézu kolagenu, zvyšuje aktivitu chondrocytů a oddaluje nástup artrózy.
-Chondroitin sulfát: zvyšuje činnost chondrocytů, inhibuje účinek enzymů, které poškozují chrupavku a zlepšuje hydrataci chrupavky a tím zachovává její pružnost a ohebnost.
-MSM (methyl-sulfonyl-metan): jeho antioxidační vlastnosti chrání kloubní chrupavky buněk tím, že odstraňuje volnéradikály.
-Zinek: pomáhá enzymatickým procesům a syntéze kloubních struktur.
-Biotin: vitamin ze skupiny B, který funguje jako důležitý enzym co-faktor podílí se na základních metabolických reakcích, slouží k normálnímu růstu a vývoji kůže, vlasů, nervů a kostní dřeně.

SLOŽENÍ: 92% maso a vedlejší produkty živočišného původu nebo deriváty (z toho 30% kuřecí maso a 30% játra).
Nutriční doplňkové látky / vitamíny: Vitamin A: 5000 IU / kg, Vitamin D3 500 IU / kg, vitamín E 5 mg / kg, taurin: 1000 mg / kg Osteo vzorec: (Nutraceutika): Omega 3-DHA 83%, 9% zinku, glukosamin 3%, 3% MSM, chondroitin sulfát 2%, Biotin 2%
KONTRAINDIKACE: Kočky s alergií nebo nesnášenlivostí na potraviny uvedené ve složení. Kočky s alergií nebo potravinovou intolerance na krůtí, hovězí a / nebo vepřové maso. Kočky do 12 měsíců. Vitamin D3 by neměl být podáván současně, rovněž tak vitamín D2.
DOPORUČENÍ A POUŽITÍ: Maximální doporučená množství: 2 tyčinky za den. Až 3 tyčinky za den může být podáváno kočkám, které váží více než 3,5 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapsičky, ostatní
Hmotnost: 0.1 kg
EAN: 8411514803421

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: