Respirátor FFP2 GOOD MASK 10ks/balení CZ

Kód: ALL4567666
Neohodnoceno
105 Kč
Skladem (>5 ks)
Upozorňujeme, že se jedná pouze o ilustrativní foto. Momentálně nám distributor dodává produkt, který má označení RESPIRÁTOR FFP2 GM2NR. Stále se jedná o respirátor české výroby GOOD MASK v balení 10ks.

Respirátor s prokázanou více než 95% účinností filtrace vzduchu od českého výrobce. Nadstandardní ochrana před viry, bakteriemi, prachem i kapénkami je zajištěna dvěma filtračními vrstvami z celkových pěti.

Balení obsahuje 10 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyráběno z českých materiálů za přísné kontroly kvality na výrobní lince v ČR. Filtrační účinnost dle normy FFP 2, certifikován na více než 95 %. Obsahuje 2 aktivní filtrační vrstvy pro nadstandardní ochranu. Rozšířená nosní výztuž lépe utěsňuje a je komfortnější pro nošení. Materiály jsou příjemné i pro citlivou pokožku. Perfektně přiléhá na každý obličej. Maximálně prodyšný pro snadné dýchání. Respirátory jsou určené k jednorázovému použití.

Český projekt
Roušky a respirátory zůstanou vhodnou ochrannou našeho zdraví po dlouhou dobu, zejména v období zvýšeného výskytu chřipky. Koupí českých respirátorů GOOD MASK tak nejen podpoříte český projekt, ale zajistíte si i potřebnou ochranu za mimořádně výhodnou cenu.

Certifikát Výzkumného ústavu bezpečnosti práce. Certifikát evropské akreditované zkušebny EU typu na respirátor GOOD MASK FFP2 COVID-19
Prohlášení o shodě
Protokol o zkoušce č. 454/2020

Doplňkové parametry

Kategorie: Respirátory, roušky
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: