O naší lékárně

Jsme rodinná lékárna, která ve Frýdku-Místku a ve Frenštátě pod Radhoštěm, působí již 25 let. Naší hlavní filozofií je přiblížení lékárny zákazníkovi. 

V kamenných pobočkách nás naplňuje kontakt s našimi klienty, o které se mimo jiné staráme i v rámci kvalitních pravidelných preventivních programů Měření cévního věku a Měření plicního věku, o které je ze strany veřejnosti velký zájem.

Od roku 2015  se zabýváme rozvozy volně prodejných léků chladícími vozy po okolí Frýdku-Místku. Vycházíme tím vstříc starším občanům či maminkám na mateřské dovolené, pro které je komplikované dojet si pro volně prodejné léky nebo objemný nákup, například inkontinenční pleny.  V rámci této služby zásobujeme rovněž specializovaná zdravotnická zařízení. Jde o populární a vytíženou službu. Objednávky přijímáme e-mailem nebo telefonicky.

Jako další krok pro usnadnění nákupu léků pro naše klienty provozujeme již 15 let lékárenský e-shop, který v rámci zkvalitňování našich služeb dostal nový hezčí vzhled a lepší funkčnost, což jistě ocení všichni ti, kteří upřednostňují ničím nerušený nákup z pohodlí domova.

 

Proč nakupovat léky v našem e-shopu?

  • najdete zde široký sortiment zboží, výběr je zde podstatně širší než na pobočce,
  • na jakýkoliv váš dotaz vám velmi rádi zodpoví naši kvalifikovaní a zkušení farmaceuti a farmaceutičtí laboranti nebo naše objednávková specialistka,
  • léky nakupujeme pouze u předních distributorů léčiv v České republice,
  • reklamace a problémy řešíme ihned bez zbytečného odkladu,
  • jsme zavedená certifikovaná lékárna, působící na trhu již 25 let.

 

Pracují pro vás:

mirek
Mgr. Miroslav Holeksa

Jednatel firmy a lékárník, pokračovatel rodinné lékárenské tradice již ve třetí generaci. Hledá ty nejlepší způsoby, jak vycházet klientům vstříc a usnadnit jim přístup k lékárenské péči.

uhlar
Ing. Michaela Holeksová

Spolujednatelka společnosti.
''Baví mě nové trendy a ráda tvořím vývoj naší lékárny k lepšímu."

uhlar
Mgr. Kateřina Horklová

Vedoucí lékárnice naší kamenné pobočky ve Frýdku-Místku a zastupující lékárnice Mgr. Miroslava Holeksy.monika

Monika Vrábĺová

Referent internetového obchodu
Zajišťuje běžný provoz internetového obchodu, tedy nákup, prodej, včetně obsluhy internetového prodejního systému. 

 

Tým našeho eshopu

skupina2

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení