O naší lékárně

Jsme rodinná lékárna, která ve Frýdku-Místku a ve Frenštátě pod Radhoštěm, působí již 25 let. Naší hlavní filozofií je přiblížení lékárny zákazníkovi. 

V kamenných pobočkách nás naplňuje kontakt s našimi klienty, o které se mimo jiné staráme i v rámci kvalitních pravidelných preventivních programů Měření cévního věku a Měření plicního věku, o které je ze strany veřejnosti velký zájem.

Od roku 2015  se zabýváme rozvozy volně prodejných léků chladícími vozy po okolí Frýdku-Místku. Vycházíme tím vstříc starším občanům či maminkám na mateřské dovolené, pro které je komplikované dojet si pro volně prodejné léky nebo objemný nákup, například inkontinenční pleny.  V rámci této služby zásobujeme rovněž specializovaná zdravotnická zařízení. Jde o populární a vytíženou službu. Objednávky přijímáme e-mailem nebo telefonicky.

Jako další krok pro usnadnění nákupu léků pro naše klienty provozujeme již 15 let lékárenský e-shop, který v rámci zkvalitňování našich služeb dostal nový hezčí vzhled a lepší funkčnost, což jistě ocení všichni ti, kteří upřednostňují ničím nerušený nákup z pohodlí domova.

 

Proč nakupovat léky v našem e-shopu?

  • najdete zde široký sortiment zboží, výběr je zde podstatně širší než na pobočce,
  • na jakýkoliv váš dotaz vám velmi rádi zodpoví naši kvalifikovaní a zkušení farmaceuti a farmaceutičtí laboranti
  • léky nakupujeme pouze u předních distributorů léčiv v České republice,
  • reklamace a problémy řešíme ihned bez zbytečného odkladu,
  • jsme zavedená certifikovaná lékárna, působící na trhu již 25 let.

 

Pracují pro vás:

mirek
Mgr. Miroslav Holeksa

Jednatel firmy a lékárník, pokračovatel rodinné lékárenské tradice již ve třetí generaci. Hledá ty nejlepší způsoby, jak vycházet klientům vstříc a usnadnit jim přístup k lékárenské péči.

uhlar
Ing. Michaela Holeksová

Spolujednatelka společnosti.
''Baví mě nové trendy a ráda tvořím vývoj naší lékárny k lepšímu."