Olfen Neo Forte 20mg/g gel 100g

Kód: PHO4507696
Neohodnoceno
Značka: MERCKLE GMBH
352 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024
OLFEN NEO FORTE 20MG/G gel 100G
  • obsahuje léčivou látku diklofenak.
  • Patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky (NSAID).
  •  je určen pro dospělé a dospívající od 14 let. 
  • K místní symptomatické léčbě bolesti při akutním namožení, podvrtnutí nebo při pohmoždění po tupých poraněních.
  • Pro dospívající od 14 let je přípravek určen ke krátkodobé léčbě.

Balení obsahuje 100 g.Detailní informace

Detailní popis produktu

Dávkování a způsob užití
Vždy používejte tento přípravek přesně podle pokynů v příbalové informaci nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.
Dospělí a dospívající od 14 let
Přípravek Olfen Neo Forte se používá 2x denně (přednostně ráno a večer).
Podle velikosti postiženého místa, které má být ošetřeno, je zapotřebí aplikovat množství gelu o velikosti třešně až vlašského ořechu, což odpovídá 1 až 4 g gelu.
Maximální denní dávka je 8 g gelu.

Složení
Léčivou látkou je diclofenacum.
Jeden g gelu obsahuje diclofenacum diethylaminum 23,2 mg, což odpovídá diclofenacum natricum 20 mg.
Dalšími složkami jsou: isopropylalkohol, propylenglykol (E 1520), kokoyl-oktanodekanoát, tekutý parafin, karbomer, cetostearomakrogol, diethylamin, kyselina oleová, butylhydroxytoluen, vůně (obsahující citronellol, geraniol, benzylalkohol, linalol, limonen, dformu, citral, farnesol, kumarin, eugenol), čištěná voda.

Kontraindikace
Používejte přípravek Olfen Neo Forte pouze na neporušenou, neporaněnou kůži. Vyvarujte se kontaktu s očima a ústní sliznicí. Gel se nesmí užívat ústy. Po nanesení gelu na kůži můžete použít propustný (neokluzivní) obvaz, ale nejdříve ponechejte gel na kůži několik minut zaschnout. Nepoužívejte neprodyšný okluzivní obvaz. Pokud se příznaky onemocnění zhorší nebo se nezlepší do 3 - 5 dnů, kontaktuje lékaře. Pokud se u Vás objeví vyrážka, je třeba používání přípravku Olfen Neo Forte ukončit. Během používání přípravku se vyvarujte slunečnímu záření, včetně solária.
Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek používat.
Nepoužívejte přípravek Olfen Neo Forte v posledních třech měsících těhotenství, protože může poškodit Vaše nenarozené dítě, nebo způsobit problémy při porodu. Přípravek Olfen Neo Forte můžete používat v průběhu prvních šesti měsíců těhotenství pouze po poradě s Vaším lékařem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lokální přípravky
Hmotnost: 0.1 kg
SÚKL kód: 0246807

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: