Želatinové tobolky č.0 transparentní 1000ks , NOVENTIS s.r.o.

Kód: PHO0420613
Neohodnoceno
279 Kč
Skladem (>5 ks)
Tobolky jsou produkovány na moderních výrobních linkách. Pro zajištění a dodržení všech parametrů finálního výrobku jsou během výrobního procesu prováděna průběžná měření u každé výrobní šarže. Tobolky jsou opatřeny zámkem systému POSI_LOK, který je tvořen kroužkem na uzávěru tobolky. Zámek zajištuje pevné uzavření tobolky po celou dobu spojení obou částí (tj. těla a víčka) tobolky. Prolisy na víčku (tzv. předzámek) zabraňuje nežádoucímu rozpojení tobolky a zajišťuje snadné spojení tobolky během plnění. Kanálek vytvářený na těle tobolky, pak umožňuje odvod vzduchu a tím zároveň snadné plnění i při vysokých rychlostech.

Tobolky jsou vyráběny z hovězí želatiny.Detailní informace

Detailní popis produktu

Při výrobě se používají barviva a pigmenty farmaceutické a potravinářské kvality, vyhovující legislativním podmínkám nejen u nás, ale i v zahraničí.
Kvalita produkce je zajišťována jednak důsledným výběrem dodavatelů vstupních surovin, jednak důslednou vstupní, mezioperační a výstupní kontrolou.

Balení a specifikace
  • Tobolky jsou dodávány v kartónovém balení, které je uzpůsobeno tak, že zajišťuje dlouhodobou a spolehlivou ochranu tobolek i během delšího skladování.
  • Optimální skladovací podmínky jsou při teplotě 15-25°C a relativní vlhkosti 40-50%
  • 1 000 kusů v balení
  • Objem kapsle 0,68 ml
  • Barva naturální transparentní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kelímky s víčkem, tobolky
Hmotnost: 0.05 kg
EAN: 8595014740025

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: